Czym jest MyPlanner?

MyPlanner jest oprogramowaniem wspomagającym  sprawne zarządzania serwisem zwiększając jego wydajność.

W szybko zmieniajacych się realiach prowadzenia działalności w sektorze usług motoryzacyjnych  to podstawa dobrej rentownosci serwisu. Rozwiązanie umożliwia sprawne zarządzanie posiadanymi zasobami materialnymi oraz niematerialnymi.

 

Dzieki koncepcji lean MyPlanner możemy w  prosty sposób zmienić  przepływ informacji wewnatrz organizacji co daje możliwość monitorowania procesu obsługi klienta od pierwszego kontaktu z serwisem.


Aplikacja jest przyjaznym narzędziem  dla użytkowników , a doskonałym narzędziem dla kadry zarzadzającej. Moduły  serwis, blacharnia-lakiernia, tablica powitalna, tablica reklamowa, kalendarze umówień klientów, hotel opon, stacja kontroli pojazdów, marketing serwisu, samochody zastepcze i demonstracyjne, grafiki pracy personelu  czy myjnia pozwalają na zastosowanie w każdej firmie o profilu motoryzacyjnym.

Kadra zarządzająca może  obserwować realizację poszczególnych etapów procesu  i zarzadzania posiadanymi zasobami.

MyPlanner nie wymaga dodakowych nakładów gdyż pracyje w środowisku Windows na posiadanych komputerach co znacznie obniża koszty wdrożenia.

MyPlanner współpracuje z posiadanymi systemami informatycznymi, co sie sprawdza zwłaszcza w serwisach wielomarkowych. Wykorzystuje również najnowsze rozwiazania  mobilnej komunikacji t.j. smartfony, tablet  dzięki temu mamy mozliwość pracy on line w dowolnym miejscu i czasie. 

Podejście lean MyPlanner przekłada się w konsekwencji na rentowność i podniesienie zysków firmy przy  jednoczesnym podniesieniu jakości obsługi klieta.

 

Zaufały nam serwisy

Skontaktuj się z nami

+48 609 180 140

51-420 Wrocław
ul. Szczygla 30